Kamieniarstwo Wojciech Mattik - nagrobki granitowe, grobowce granitowe, kostka granitowa Gdańsk

Oferta – nagrobki granitowe

Oferujemy Państwu nagrobki granitowe z wysokiej jakości granitu, który charakteryzuje się trwałością i elegancją. Wykonywane przez nas projekty wyróżniają się nieszablonowym stylem oraz dopracowanym wykończeniem. Jako jedyni w regionie wykonujemy nagrobki z masywnych płyt oflisowych, które sprawiają, że nasze projekty są nietypowe, a zarazem wyjątkowe.

Granit – kwaśna skała magmowa – głębinowa o budowie jawnokrystalicznej, zbudowana z kwarcu, skalenia potasowego i plagioklazu oraz biotytu. Ze względu na dostępność dużych bloków, łatwość cięcia i polerowania oraz walory estetyczne oraz wytrzymałość i kwasoodporność jest używany w budownictwie jako kamień budowlany i dekoracyjny.”

Tworząc nasze nagrobki wykorzystujemy nie tylko sam materiał granitowy, komponujemy go z krzewami, kwiatami oraz innymi żywymi roślinami. Na Państwa życzenie wykonamy również wszystkie prace dekoracyjne oraz wykończeniowe. W razie potrzeby zdemontujemy stary nagrobek oraz zajmiemy się jego transportem. Zapewniamy pełne wyposażenie, takie jak wazony na kwiaty, lampiony czy ławki.

W naszej ofercie znajdują się również dziesiątki gotowych wzorów nagrobków z granitu. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać nagrobki z granitu z każdego zakątka świata.

Nasze nagrobki produkowane oraz montowane są przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Prace na cmentarzu wykonamy ze szczególnym zachowaniem szacunku dla zmarłych i poszanowaniem okolicznych nekropolii.

Gwarantujemy wyjątkowy efekt końcowy. Na wszystkie nasze produkcje udzielamy wieloletniej gwarancji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w galerii zdjęć poniżej. Znajdą tam Państwo różne wzory nagrobków oraz pełnych aranżacji.


Zobacz więcej naszych realizacji w galerii.