Kamieniarstwo Wojciech Mattik - nagrobki granitowe, grobowce granitowe, kostka granitowa Gdańsk

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy doświadczoną i dynamicznie rozwijającą się firmą z Gdańska istniejącą od 1978 roku. Do tej pory z naszych usług skorzystały setki klientów, których oczekiwania zostały spełnione dzięki wyspecjalizowanej i zawsze zgranej kadrze pracowniczej. Specjalizujemy się głównie w wyrobie nagrobków i grobowców. Do ich produkcji wykorzystujemy naturalny materiał: granit. Dzięki niemu nasze produkty są wysokiej jakości i cieszą oko przez długie lata.

Wszystkie czynności przy obróbce kamienia wykonujemy przy użyciu nowoczesnych maszyn. Oferujemy największy w Trójmieście wybór kamieni, także w niestandardowych grubościach i kolorach.

Służymy Państwu fachową poradą w doborze materiałów i wzornictwa. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie. Naszą firmę cechuje wysoka jakość wykorzystywanych materiałów, umiarkowany koszt i krótkie terminy realizacji zamówień. Zapewniamy fachowy, dokładny i solidny montaż naszych produktów oraz co najważniejsze – dajemy długoletnią gwarancję naszych usług!


Kamieniarstwo Wojciech Mattik Gdańsk


Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami. Hop do kontaktu!